дивись.info

Колектив музею «Територія Терору» оголосив страйк

Колектив музею «Територія Терору» оголосив страйк

19 вересня працівники Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія Терору» почали безстроковий страйк. Про його проведення, згідно з трудовим законодавством, колектив у письмовій формі за 7 днів повідомив відповідний керуючий орган – Управління культури Львівської міської ради, повідомили у музеї.

Участь у протестних акціях беруть 11 з 12 співробітників музею. Рішення про проведення страйку було викликане подіями, пов’язаними з проведенням третього конкурсного добору на посаду директора музею «Територія Терору», яке відбулося з порушеннями чинного законодавства у сфері культури.

Колектив висуває такі основні вимоги до Управління культури:

– публічне визнання допущених помилок та скасування оголошених результатів роботи незаконної комісії з добору директора Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія Терору»;

– проведення прозорого, відкритого, чесного і ЗАКОННОГО конкурсу;

– створення міжфракційної депутатської комісії, для перевірки всіх вище перерахованих фактів та покарання винних у допущених беззаконнях чиновників;

– відновлення фінансування робіт із створення постійної експозиції музею.

Також, через неправомірні дії конкурсної комісії з визначення директора музею одним з кандидатів на цю посаду – Володимиром Довжинським – подано судовий позов.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.