дивись.info

Львів за автобуси до Євро-2012 боргує 19,5 мільйона гривень, – депутат

Львів за автобуси до Євро-2012 боргує 19,5 мільйона гривень, – депутат

З 2010 року Львів боргує ЛАЗу за автобуси до Євро-2012 19,5 мільйона гривень. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав депутат ЛМР Валерій Веремчук.

«Пам’ятаєте пана Чуркіна, який довів до знищення Львівський автобусний завод? Сьогодні, мені довелося згадати про нього. Вивчаючи порядок денний нинішньої бюджетної комісії, натрапив на дуже цікаве питання. Розгляд «Меморандуму про співпрацю між ТзОВ «Оптимум Фактор», ЛКП АТП №1, ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛМКП «Львівводоканал».

Коротко про його суть. Львів із 2010 років боргує 19,5 млн грн за автобуси до Євро-2012. Які саме, в якому технічному стані, – достеменно невідомо. Але відомо, що йдеться про автобуси ЛАЗу часів Чуркіна. Зараз грошові зобов’язання перед ЛАЗом за договором факторингу перейшли до ТзОФ «Оптимум Фактор». І місто після підписання згаданого Мемерондуму, планує повернути ці кошти.

Звісно, на комісії ми ще будемо ретельно обговорювати це питання. Але для мене абсурдною виглядає сама ідея. ЛАЗ – приклад того, як так звані російські ділки, а по суті злочинці, цільово грабували і знищували українські підприємства, доводили до банкрутства. До слова, хто не пам’ятає, державне замовлення тролейбусів і автобусів у ЛАЗу до Євро-2012 також стало елементом великої афери із розорення підприємства. Завод мав виготовити 1500 автобусів і 500 тролейбусів. Натомість відбувся свідомий саботаж. У встановлений термін контракт залишився невиконаним . Донецьк отримав лише 9 із 30-ти замовлених автобусів, Львів – 33 із 133-х. У результаті, після чемпіонату Донецька міськрада відсудила в ЛАЗу 25 млн грн за невиконання контракту.

Читайте також: Слідами зниклого ЛАЗу, або Історія з кримінальним присмаком

Ми не маємо куди подіти майже 20 млн? Місто має розраховуватися за дії аферистів? Якщо ці гроші настільки нам зайві, то прекрасно знаємо той фронт, де вони будуть вкрай потрібні», – написав Валерій Веремчук.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.