• USD: 32.18
  • EUR: 33.75

В електронній системі eHealth запрацювала реєстрація лікарів та пацієнтів

В електронній системі eHealth запрацювала реєстрація лікарів та пацієнтів
Concept for telemedicine or medical technology.

Українська електронна система охорони здоров'я eHealth з 20 вересня дозволяє реєструватися лікарям первинної ланки, які потім зможуть зареєструвати картки своїх пацієнтів.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Система буде працювати в тестовому режимі до квітня 2018 року, протягом цього періоду реєстрація в eHealth відбуватиметься на добровільних засадах.

З сьогоднішнього дня лікарі 367 закладів первинної медичної допомоги, внесених в eHealth, можуть почати реєструватися самі і вносити в систему декларації своїх пацієнтів. Цей інструмент стане основою для нової моделі фінансування медичних установ в Україні та першим торкнеться установ первинної ланки медичного обслуговування.

Крім реєстрації лікарів і декларацій пацієнтів, система eHealth вже протягом поточної осені запропонує лікарям первинної ланки електронний інструмент підтримки програми «Доступні ліки».

«eHealth забезпечить супровід впровадження принципу «гроші ходять за пацієнтом» на первинній ланці, що дозволить більш ефективно фінансувати медицину. Ці зміни покликані встановити справедливі відносини між лікарем і пацієнтом, в яких перший буде отримувати чесну, гідну оплату за свою працю, а другий — якісні медичні послуги, — зауважила в. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

Розробка системи eHealth відбувається за рахунок програм технічної допомоги міжнародних донорських організацій. Базовий набір електронних сервісів для лікарів, а також доступ пацієнтів до системи, буде безкоштовним.

Згідно із законопроектами №6327 і №6604, які очікують прийняття у Верховній Раді вже найближчим часом, з 1 серпня 2018 року оплата послуг лікарів буде здійснюватися відповідно до кількості декларацій, зареєстрованих в системі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: