дивись.info

У США видали посібник про тактику Росії в гібридній війні

У США видали посібник про тактику Росії в гібридній війні

Представники армії Сполучених Штатів випустили посібник для військових, що розповідає про тактику Росії в гібридній війні. Книга викладена у вільному доступі на сайті PublicIntelligence.

«Посібник з російської військової справи нового покоління» було видано в грудні 2016 року. У ньому розглядається гібридна військова тактика РФ, що була застосована в Криму і на Донбасі.

«Російська стратегія заснована на досягненні зміни режиму шляхом об’єднання з місцевими повноважними силами, а не звичайної військової перемоги російських військ. Оскільки нова мета – зміна всієї системи правління», – йдеться в виданні.

На 68 сторінках посібника зібрані фотографії російської військової техніки, її опис і характеристики. Окремо згадуються й кіберзагрози від РФ.

“Кремль співпрацює зі злочинними хакерськими групами, і російський уряд використовує тисячі професійних хакерів як частину стратегії інформаційних операцій”, – зазначається в книзі, передає Укрінформ.

«В цьому довіднику робиться спроба вивчити тактику, використовувану Росією в Україні як військову складову їх доктрини війни нового покоління. В цьому посібнику будуть представлені рекомендації для батальйонів і бригадних бойових груп щодо протидії російським методам війни», – йдеться в анотації до книги.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.