дивись.info

Облрада не збирається закривати приміщення, де навчаються діти з особливим потребами, — Гірняк

Облрада не збирається закривати приміщення, де навчаються діти з особливим потребами, — Гірняк

Львівська обласна рада не має наміру забирати приміщення навчальних закладів, де перебувають діти з особливими потребами.

Про це заявив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк під час зустрічі, сьогодні, 25 вересня, з батьками, чиї  діти навчаються у навчально-реабілітаційному центрі «Оберіг» у Львові, йдеться на сайті облради.

Занепокоєні батьки прийшли під стіни обласної ради з’ясувати, чи не планують закривати спецшколу та яка основна мета фінансово-господарської перевірки установи.

Читайте також: У НРЦ «Оберіг» збунтувалися через рейд комісії обласної ради

Володимир Гірняк поспілкувався з рідними і повідомив, що моніторинг роботи бюджетних установ області здійснюється для того, аби перевірити чи ефективно використовуються бюджетні кошти та чи немає зловживань зі сторони керівництва комунальних закладів.

«Впродовж місяця ми проаналізуємо роботу керівництва НРЦ «Оберіг», наскільки  враховуються усі потреби дітей та чи ефективно використовується фінансовий ресурс. Якщо у закладі завищений штатний розпис, працює три бухгалтери, це слід оптимізувати, а зекономлені гроші скерувати на покращення харчування або ремонт будівлі», – зазначив Володимир Гірняк.

За його словами, моніторинг буде здійснений по усіх комунальних закладах і там, де будуть виялені недоліки, призначено службову перевірку. «Керівників комунальних закладів, котрі не виконують належним чином свої обов’язки, потрібно змінювати. На ці посади варто призначати людей на визначений термін за контрактною формою терміном 3-5 років», – наголосив заступник облради.

Володимир Гірняк пообіцяв інформувати батьків про рішення, які ухвалюватиме обласна рада щодо їх навчального центру та працювати над тим, як покращити умови перебування дітей з особливими потреба в таких спеціалізованих закладах.

Нагадаємо, на заклад НРЦ «Оберіг» на рік виділяється 11 мільйонів гривень. За документами у центрі має навчатися 120 дітей з особливими потребами, натомість під час рейду комунзакладами 22 вересня, обійшовши класи, нарахували тільки 40 учнів. Сніданки готували на 60-ох.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.