дивись.info

Програма мікропроектів успішно реалізується на Львівщині

Програма мікропроектів успішно реалізується на Львівщині

Станом на 22 вересня завершено усі заплановані роботи на 372 проектах.

Активно проводяться будівельні роботи, частина з яких вже на стадії завершення, закуповується необхідне обладнання на 218 проектах, про це йдеться на сайті Львівської облради.

Про це повідомив під час засідання Конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016 – 2020 роки начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків обласної ради Іван Собко

Крім того, за його словами, 29 проектів на етапі підписання договорів підряду, початку будівельних робіт або закупівлі обладнання, завершення процедури електронних торгів на ProZorro тощо.

«І лише 3 проекти під загрозою зриву реалізації: капітальний ремонт Народного дому в с. Гостинцеве Мостиського району, капітальний ремонт районного Народного дому у м. Мостиська, придбання та встановлення дитячих майданчиків на території Ралівської сільської ради Самбірського району», – розповів Іван Собко.

Відтак, Конкурсна рада ухвалила рішення, що до 6 жовтня вищеназвані «аутсайдери» мають подати підтверджуючі документи платіжних доручень щодо авансових платежів у частині початку реалізації проекту. «У випадку ненадання, секретаріат автоматично буде знімати їх із числа переможців на користь наступних за рейтингом», – наголосив Іван Собко.

Нагадаємо, що переможцями конкурсу у 2017 році стало 619 мікропроектів.

Додамо, що під час доповіді посадовець наголосив, що простежується позитивна тенденція в реалізації мікропроектів у містах Самбір і Червоноград, а також у Миколаївському, Радехівському, Дрогобицькому, Сокальському і Бродівському районах. Гіршою є ситуація в Мостиському районі, містах Новий Розділ, Трускавець, Львів.

Детальніше з інформацією щодо реалізації проектів за територіями можна ознайомитися – тут.

Варто зауважити, що станом на сьогодні з обласного бюджету профінансовано з обласного бюджету майже 40 млн грн із 70 млн грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.