У Червонограді добудують очисні споруди за 15 мільйонів

2910e7cd-c9a6-4629-8212-ab2bbd17fb00

Відділ капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради 22 вересня уклав угоду про будівництво технологічної лінії міських очисних споруд на 14,75 млн грн з ТОВ «ХоСаРо».

Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro, пишуть «Наші гроші. Львів».

Згідно з документацією конкурсних торгів, роботи з будівництва III черги технологічної лінії утилізації шламів (осадів) від очищених стічних вод повинно завершитися до 31 грудня 2017 року.

Згідно з кошторисною документацією фірма отримає від даного підряду прибуток у розмірі 29 тис. грн. На заробітну платню працівників передбачено 167 тис. грн, а на устаткування 10,5 млн грн.

Єдиним конкурентом на торгах виступило ТОВ «Градобуд-Престиж», що зареєстроване у селі Верхнє Синьовидне (Сколівський районе) та належить Василю Загородному та Андрію Яцурі.

Це підприємство вже не вперше конкурує з «ХоСаРо» – у серпні поточного року ці фірми брали участь у торгах на реконструкцію складських приміщень у Брюховичах за 85,37 млн грн.

ТОВ «ХоСаРо» зареєстрована у Львові та належить Володимиру Мазуру (10%) та Володимиру Хомі (90%). Також це підприємство є одним з засновників ТОВ «Укрінвестбуд», де підписантом є Михайло Політило — начальник департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської облдержадміністрації.

Крім того, Володимир Хома володіє контрольним пакетом акції «Львівського автотранспортного підприємства -14630», яке є одним з п’яти фірм, що обслуговує міські маршрути.

З початку 2017 року, за даними Prozorro, «ХоСаРо» отримало шість підрядів на загальну суму 150,70 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: