дивись.info

До Всесвітнього Дня серця відбувся майстер-клас з аритмології

До Всесвітнього Дня серця відбувся майстер-клас з аритмології

27 вересня  відбувся майстер-клас з аритмології для лікарів за спеціальностями «загальна практика – сімейна медицина», «кардіологія», «внутрішні хвороби», «неврологія». Захід організований Інститутом кардіології імені М.Д.Стражеска за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

Програма цього річ спрямована насамперед на освіту лікарів загальної практики – сімейної медицини. Лекції стосувалися імплементації новітніх досягнень, можливостей в лікуванні серцево-судинних та споріднених з ними захворювань, в тому числі аритмій серця.

«Враховуючи старіння населення та стреси, серцево-судинні захворювання не рідкість. Перше місце займає інфаркт міокарда, але не слід забувати про аритмію. При цій хворобі серце б’ється аритмічно, що може призвести до серйозних ускладнень. В області в середньому діагностується 2500 інфарктів. Хворі максимально забезпечені стентами та наборами для коронографії. Для пацієнта важливо звернутися до лікаря у перші 12 годин. Отже, вернусь до аритмії, їх дуже часто виявляють випадково. Діагностувати цю недугу потрібно, звертаючи увагу на пульс. Наша клініко-діагностична лабораторія єдина на Західній Україні, де можна оперативно виявити та успішно пролікувати аритмію. Проблеми з серцем є у кожного, але щоб не допустити їх розвитку, необхідно щороку обстежуватись», – зауважив головний позаштатний спеціаліст департаменту з кардіології Степан Павлик.

«Серце це орган, який постійно працює, тому якщо відчутні певні недоліки у його роботі, слід приділити цьому велику увагу. До Всесвітнього дня серця, ми сьогодні, спільно з департаментом охорони здоров’я Львівської ОДА організували проведення майстер-класу з аритмології для обговорення важливих питань на Львівщині. Обмін думками є важливим, оскільки, зараз з’являються нові розробки та рекомендації у лікуванні. Більшість аритмій виникає на фоні вже існуючих патологій серця. Тому не потрібно курити, вживати алкоголь, а вести здоровий спосіб життя та правильно харчуватись», – додав президент Асоціації України, завідувач відділу порушень ритму та провідності серця ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені М.Д.Стражеска» НАМН України» професор Олег Сичов.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.