дивись.info

СБУ: РФ разом з відомою екс-регіоналкою планували провокацію в Брюсселі

СБУ: РФ разом з відомою екс-регіоналкою планували провокацію в Брюсселі
27 вересня в одному з приміщень Європаламенту пройшов захід під назвою "Порушення прав людини, обмеження свободи слова і політичні репресії в Україні". У СБУ його пов'язали з діяльністю російських спецслужб

Служба безпеки України та Нацполіція запобігли проведенню антиукраїнської акції у бельгійському Брюсселі, яку організовували спецслужби Росії.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

За інформацією правоохоронців, акція мала на меті дискредитувати України перед європейською спільнотою. Провокатори планували звинуватити українську владу нібито в утисках журналістів та вільної преси.

«Для цього до Брюсселю виїхало кілька громадян України як “оратори” круглого столу на тему: “Порушення прав людини, обмеження свободи преси та політичні репресії в Україні”. Для посилення “ефекту” від їхнього виступу та надання додаткової “правдивості” організатори планували пряме включення з Києва, під час якого проплачені “блогери” та “журналісти” мали підтвердити інформацію про утиски і переслідування», – йдеться в повідомленні.

СБУ з’ясувала, що фейкових блогерів і журналістів організатори найняли за 100 гривень кожному.

«Єдиною широко відомою суспільству особою на цьому фейковому заході була народний депутат України V,VI,VII скликань Олена Бондаренко, котра відмовилась від дачі пояснень правоохоронцям. Проте за неї залюбки це зробила найнята для “шоу” публіка», – розповідають у прес-центрі.

Повідомляється, що за даним фактом відкриті кримінальні провадження, в рамках яких плануються допити організаторів фейкового з’їзду «блогерів».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.