дивись.info

Жахливі кадри: Руслана показала масштабну вирубку лісів на Прикарпатті (відео)

Жахливі кадри: Руслана показала масштабну вирубку лісів на Прикарпатті (відео)

В Івано-Франківській області продовжують незаконно вирубувати ліси.

Про цю проблему не перестає нагадувати співачка Руслана Лижичко. Цього разу вона розмістила відповідні кадри на своїй сторінці у Фейсбук.

«Сьогодні продовжується знищення унікальних Карпатських лісів! Це варварство на заповідній території! У нас крадуть наше здоров’я! Подивіться ці кадри: таке враження, що тут був “армагедон”» – обурюється співачка.

Руслана розповіла, що взяла участь у зйомках соціального відео, щоб показати всю проблему руйнування первісної природи Карпат.

«Можливо, ви побачите ці кадри і зрозумієте, як відбувається знищення лісів. Виламуються дерева… вирубується все підряд… викорчовується повністю з ґрунтом… Ми маємо об’єднатися і зробити все, щоби зупинити таке ставлення до нашої землі. Це наша Гідність», – додає Руслана.

Також співачка звернулася до відповідних компетентних структур із вимогою створити правила поводження та норми контролю за природними ресурсами, «щоб ні Карпатам, ні іншим унікальним територіям України не загрожувало повне знищення».

Руслана запросила голову Державного агентства лісових ресурсів України Христину Юшкевич та її заступника Володимира Бондара відвідати показані на відеотериторії та залишила координати – Автошлях P 24, Яремчанський район, Івано-Франківська область.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.