дивись.info

Експерти повідомляють про рекорд у виробництві транспортних засобів в Україні

Експерти повідомляють про рекорд у виробництві транспортних засобів в Україні

На українських заводах у вересні 2017 року було вироблено 822 автотранспортних засоби, що рівно вдвічі більше результату торішнього вересня, і на 10,8% більше показника серпня цього року.

Про це повідомляє за попередніми даними асоціації «Укравтопром».

У загальному обсязі автовиробництва більшу частину становили легкові автомобілі, яких було випущено 689 шт.: +7,3% до серпневого показника і +83,7% до вересня минулого року.

Також у вересні було вироблено 73 автобуси, такий обсяг виробництва на 7,4% більше серпневого показника, і на 108,6% перевищує результат торішнього вересня.

У звітному місяці було вироблено 60 вантажних автомобілів (більшість виробництва ПАТ «ЗАЗ»), що майже вдвічі більше, ніж за попередній місяць. У вересні 2016 року в статистиці «Укравтопрому» зареєстрована всього одна вантажівка ПАТ «АвтоКрАЗ» (з нез’ясовних причин перестав розкривати інформацію про обсяги виробництва своїх автомобілів з серпня минулого року).

Всього за дев’ять місяців 2017 року в Україні було вироблено 5696 автотранспортних засобів, що на 77,3% більше торішнього результату. З них:

  • Легкові автомобілі – 4814 шт. (+86,1% до аналогічного періоду минулого року).
  • Комерційні автомобілі – 346 шт. (-28,5% до апмр).
  • Автобуси – 536 шт. (+277,5% до апмр).
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.