дивись.info

Від Іраку до Авдіївки: історія українського воїна, який 17 років служить в армії і тепер воює в АТО

Від Іраку до Авдіївки: історія українського воїна, який 17 років служить в армії і тепер воює в АТО

У мережі розповіли про кавалера ордена Богдана Хмельницького III ступеня лейтенанта Руслана Сулименка, який вже 17 років служить в армії і зараз захищає Авдіївку.

Про це повідомили на сторінці прес-центру Штабу АТО у соцмережі Facebook.

«Починав зв’язківцем, в навчальному центрі в Павлограді. Служити ж за контрактом старший сержант Сулименко прийшов до 1-ї танкової бригади. Був командиром відділення. Незабаром, коли почалося формування 5-ї окремої механізованої бригади для участі у миротворчій місії у складі коаліційних військ під керівництвом США, Руслан перевівся до 72-ї окремої механізованої бригади, з тих пір і служить там. Більше року в Іраку і після цього – ще 13 років служби в Україні, понад три з яких – на війні…» – зазначили в прес-центрі.

Зазначається, що коли почалася російсько-українська війна, військовослужбовець вже був головним старшиною бригади.

«В бій пішов як командир відділення – командир бойової машини БМП-2. Воював під Червонопартизанськом, звідки після півторамісячних боїв в оточенні в складі батальонно-тактичної групи виходив на російську територію. Потім – бої в Старобешевому, Волновахою, Петрівським, відбиті у ворога терикони і бойова служба на них», – розповіли в мережі.

Згодом український воїн прийняв командування розвідувальним загоном і отримав первинне офіцерське звання.

«Ця ротація бригади була вже не на приморському, а на донецькому напрямку. Авдіївська промзона, “Алмаз”, Крута Балка – тут є, де повоювати. І молодший лейтенант і його підлеглі та колеги добре повоювали, проявивши мужність, стійкість і професіоналізм», – зазначили в Facebook.

Навесні цього року Руслан Сулименко був нагороджений орденом, а в кінці літа отримав військове звання «лейтенант» і зайняв посаду заступника командира роти з морально-психологічного забезпечення.

Зазначається, що в бригаді кожен знає і щиро поважає «цього бувалого старшину, який дослужився вже до заступника командира роти. І є за що».

«Він завжди допоможе і словом, і ділом – як порадою або консультацією, і реальними справами. І молодим розвідникам є чому повчитися у офіцера», – розповіли в прес-центрі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.