дивись.info

Ніна Матвієнко розповіла, як закінчити війну на Донбасі

Ніна Матвієнко розповіла, як закінчити війну на Донбасі

Народна артистка України Ніна Матвієнко розповіла, коли, на її думку, закінчиться війна на Донбасі.

Про це вона повідомила в інтерв’ю «Апостроф». Зазначимо, що 10 жовтня співачка відзначає свій ювілей, їй виповнюється 70 років.

«Якщо в оцю війну встрянуть всі країни світу, то згадайте, як було з Югославією, що там відбулось, але якось вже закінчилося. А якщо за Біблією, це і є кінець світу. Я думаю, що ми чомусь збайдужіли. Якщо коли на Майдані одну людину вбили, то ми переживали – усі шли, квіти клали. А зараз це стало щоденним – то це ж страшно. Ми починаємо адаптуватись. Ти хочеш втекти від цього, бо ти вже не можеш по-людськи на це реагувати, у тебе все згоріло, залишилися одні сльози. Розумієте, так тяжко на це все дивитися, ти отупів от болю. І кожен день кажуть, що когось убито, поранено. І ти стараєшся виключити, перемкнути на інший канал», – сказала Матвієнко.

За словами співачки, вона не здивована, що молодь їде за кордон у пошуках кращого життя.

«Тому я не дивуюся нашій молоді, яка їде за кордон. Діти хочуть жити, у них нормальне почуття життя, вони сміятися хочуть, вони хочуть співати, бути вільними, хоча я думаю, вони не знайдуть у цій країні те, що вони тут знайшли, там будуть свої закони, яким вони будуть змушені підкорятися», – підсумувала артистка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.