дивись.info

В оперному театрі вручили 50 ювілейних відзнак до 75-ліття створення УПА

В оперному театрі вручили 50 ювілейних відзнак до 75-ліття створення УПА

Сьогодні, 14 жовтня, у світле свято Покрови Пресвятої Богородиці у Львівському національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбулось урочисте вручення почесних ювілейних відзнак з нагоди 75-річчя створення Української Повстанської армії.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

Відтак, за вагомі особисті заслуги у національно-визвольній боротьбі, відданість ідеалам незалежності української держави, багаторічну плідну громадську діяльність та з нагоди 75-річчя створення Української Повстанської армії почесними ювілейними відзнаками нагородили 50 борців за незалежність української держави.

«Сьогоднішній день є вкрай важливий для всіх нас. Ми пам’ятаємо про тих Героїв, які  ціною свого життя відстоювали і відстоюють нашу незалежність. Це є наш свідомий вибір. Ми розуміємо, що захищаємо не лише територію, але й цінності. Цінності вільного розвитку, демократії, європейського вибору. На превеликий жаль, на них зазіхнув агресор. Але правда і Господь з нами, тому ми обов’язково переможемо», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Нагороди вручали перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов, голова координаційної ради з вшанування  лицарів ОУН-УПА  Микола Посівнич.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.