дивись.info

КНДР відмовиться від ядерної зброї тільки після США

КНДР відмовиться від ядерної зброї тільки після США

Наявність у Пхеньяна ядерної зброї «є виправданою мірою по самозахисту», вважають в Північній Кореї.

КНДР підтримує ідею повної заборони ядерної зброї, однак має намір зберігати свій арсенал, поки ним володіють США, заявив заступник постійного представника Північної Кореї при ООН Кім Ін Рен, додавши, що «ядерна війна може початися у будь-який момент», – цитує його слова Associated Press.

Виступаючи на засіданні комітету Генеральної Асамблеї ООН з роззброєння, дипломат висловився за підтримку прийнятої в липні Конвенції про повну заборону ядерної зброї, а також заявив, що проти документа виступає Вашингтон.

«КНДР послідовно підтримує повне знищення ядерної зброї і зусилля по денуклеаризації всього світу. Однак поки США, які наполегливо погрожують і шантажують КНДР ядерною зброєю, заперечують договір про заборону ядерної зброї, КНДР не приєднається до угоди», — сказав Кім Ін Рен.

Наявність у Пхеньяна ядерної зброї і балістичних ракет, за словами дипломата, «є виправданою мірою по самозахисту». «Жодна країна в світі не зазнала такої прямої ядерної загрози з боку США за довгий час», — підкреслив представник КНДР.

Джерело: dt.ua

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.