дивись.info

Офіцер Генштабу погорів на хабарі у три тисячі доларів

Офіцер Генштабу погорів на хабарі у три тисячі доларів

Офіцера Генерального штабу Збройних Сил України викрито та затримано під час одержання хабара у сумі 3000 доларів США. Про це повідомили у Військовій прокуратурі.

«17 жовтня військова прокуратура Дарницького гарнізону Центрального регіону України  спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України під час отримання неправомірної вигоди у сумі 3000 доларів США затримала одного з начальників відділу Генерального штабу Збройних Сил України полковника, який вимагав та в подальшому отримав від громадянина К. неправомірну вигоду у розмірі 3000 доларів США за погодження дозволу на проведення еколого-геологічного обстеження території військової частини з метою встановлення осередків нафто-хімічного забруднення та проведення відновлювальних робіт одним з приватних підприємств», – йдеться у повідомленні.

На даний час військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України проводяться першочергові слідчі дії,  вирішується питання про повідомлення посадовцю про підозру, проведення обшуків, відсторонення від посади.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.