дивись.info

Скандал: дружина онука Ступки обурилася через мовні квоти

Скандал: дружина онука Ступки обурилася через мовні квоти

Модель, телеведуча, діджей і дружина актора Дмитра Ступки – Поліна Логунова – дуже різко висловилася про мовні квоти на телебаченні і заявила, що принципово не збирається вивчати українську та розмовляти нею на телебаченні. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук.

13 жовтня в силу вступив закон про мовні квоти на телебаченні, прийнятий Верховною Радою 23 травня 2017 року, згідно з яким в загальному тижневому обсязі телемовлення загальнонаціональних каналів, передачі, фільми та новини на українській мові повинні становити не менше 75% загальної тривалості даних програм в кожному з проміжків часу між 7:00 і 18:00, а також між 18:00 і 22:00.

За словами Логунової, через заборону російської мови (насправді, мова йде лише про обмеження, а не про цілковиту заборону, – ред.) на телебаченні у неї почалися складнощі в кар’єрі. Але вона не має наміру для цього вивчати українську мову.

«Вся справа в тому, що в моїй країні дві мови є державними. І одну з них я знаю настільки, що можу, як мені здається, красиво і грамотно говорити в кадрі, в залежності від проекту я підлаштовувалася під той чи інший формат, тому що вважаю, що телебачення вимагає акторської майстерності. Часом я можу говорити як «дівчинка з сусіднього двору», коли треба як «дипломат», а якщо того вимагає ситуація, я легко можу переключитися на «літературну російську», – написала вона.

Дружина Ступки також зазначила, що провідні ведучі, які зараз говорять українською, в кадрі виглядають безглуздо.

«Навчитися говорити українською я можу, але я глибоко переконана, що той, хто говорить по той бік екрану повинен бути прикладом, говорити швидше, ніж думати, говорити так, ніби співати. Судячи з моїх спостережень більшість україномовних ведучих виставляють себе в поганому світлі, насилу висловлюючись рідною, українською, мовою і в кадрі це виглядає безглуздо», – цитують Логунову на сторінці «Факти про Україну та світ».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.