дивись.info

У Львові до Шевченківського гаю привезли фазанів

У Львові до Шевченківського гаю привезли фазанів

В зоокутку Музею народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького у Львові з’явився ще один вид фауни – фазанами. Їх передав сюди Львівський еколого-натуралістичний центр.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

Загалом, живий куток у Шевченківському гаю налічує понад 60 тварин, з них, до 20 різновидів тварин та птахів, свійських та диких.

Відтепер фазани житимуть у новому великому вольєрі і, на думку музейників, стануть черговими улюбленцями відвідувачів, особливо найменших.

Окрім свійських тварин, у зоокутку є й представники «дикої природи». Піврічна козулька Юзя, п’ятирічний осел Бас, пара лебедів, канюки, лелеки – неповний перелік мешканців, кожен з яких має свою передісторію, часом сумну. Козулька Юзя була врятована від браконьєрів, а лелеки, канюки мають травми, які не дозволили б їм повноцінно існувати на волі.

«Музей часто розглядають як «добрі руки» і тому до нас звертаються із пропозиціями взяти на догляд певних тварин. Але перед тим, як прийняти рішення, у нас у відділі добре зважують, чи зможемо ми створити необхідні умови догляду за ними», – зазначають працівники відділу флори і фауни Музею, передає прес-служба.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.