дивись.info

Аеропорт «Львів» вже готовий приймати літаки

Аеропорт «Львів» вже готовий приймати літаки
Фото: Міжнародний аеропорт "Львів" | Lviv International Airport

Сьогодні, 20 жовтня, у зв’язку з несприятливими погодними умовами було скасовано 2 рейси та один затримано. Проте  аеропорт вже відновив свою роботу і через кілька хвилин готовий приймати літаки.

Про це в коментарі IА Дивись.info розповіла директор аеропорту «Львів» Тетяна Романовська. За її словами, вже через 5 хвилин аеропорт прийматиме всі рейси. «В той час, коли тримався туман, не було багато польотів», – додала Романовська.

Зокрема, як повідомляли на сторінці аеропорту «Львів» у Фейсбуці, у зв’язку з несприятливими погодними умовами було скасовано два рейси (LOT741 Бидгощ-Львів, час прибуття 05:30 год. і LOT758 Львів-Варшава, час відправлення 06:20 год.) та затримано рейс AUA384 Львів-Відень, час відправлення 05.20 год. Крім цього, рейси LOT743/744 Познань-Львів-Познань було скасовано через технічні причини.

Суттєве погіршення погодних умов цієї доби зафіксовано о 01:51 год. з показником горизонтальної видимості у 100 метрів, вертикальна видимість – ясно. О 03:00 год. горизонтальна видимість становила 100 метрів, вертикальна – 120 метрів. Показник горизонтальної видимості поступово погіршувався і з 05:24 год. складав 50 метрів. Вертикальна видимість з 03:30 год. також почала погіршуватися і з 05:11 год. становила 30 метрів.

Відповідно до прийнятого командиром повітряного судна рішення, яке є кінцевим щодо заходження на посадку, рейс з Бидгоща було перенаправлено у Варшаву, де літак приземлився о 06:15 год. Пасажири, які мали відлітати зі Львова до Варшави, будуть відправлені найближчим рейсом до Варшави. Частина пасажирів рейсу до Відня будуть відправлені сьогодні рейсом до Відня, а частина – завтра рейсом до Мюнхена.

Читайте також: Туманне місто: як львів’яни вранці добирались на роботу (фото)

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.