дивись.info

«Дуже дороге телешоу для пана Президента», — Садовий розкритикував Раду регіонального розвитку

«Дуже дороге телешоу для пана Президента», — Садовий розкритикував Раду регіонального розвитку
фото: Андрій Садовий

Міський голова Львова Андрій Садовий розкритикував засідання Ради регіонального розвитку в Києві.

«Мав останню надію, що Рада регіонального розвитку буде майданчиком для дискусії та обговорення реальних проблем. Натомість потрапив на телевізійний майданчик, де раніше проходило Євробачення, а тепер знімається дуже дороге телешоу для пана Президента», – написав Андрій Садовий на своїй сторінці у Fаcebook.

«Все в стилі путінської теледемократії. Більше тисячі керівників всіх рівнів виступають в ролі масовки! Бракує лише Савіка для довершення картини – була б краща модерація і вищий рейтинг. І це все за державні гроші (( Шкода вкраденого часу для реальної праці», – додав Садовий.

Додамо, Рада регіонального розвитку є консультативно-дорадчим органом при Президентові України.

До основних завдань Ради належить сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів, зокрема місцевих органів виконавчої влади, з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення державного будівництва, напрацювання новітніх підходів у сфері регіонального розвитку. Також на цей орган покладено функцію вироблення узгодженої позиції щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку регіонів, механізмів подолання диспропорцій розвитку територій, ефективного використання економічного потенціалу регіонів, підвищення їх інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.