дивись.info

Сергій Бабкін скасував одразу три концерти

Сергій Бабкін скасував одразу три концерти
Бабкін / facebook.com/babkin.official

Хоч співак і музикант Сергій Бабкін публічно визнав Росію країною-агресором, але скасував одразу три концерти.

Бабкін не виступить у Черкасах, Кропивницькому та Кременчуці. У скасуванні концертів Бабкін винить організаторів.

«Любі друзі! Нам дуже шкода, але ми змушені повідомити про скасування концертів в Черкасах, Кропивницькому та Кременчуці з вини організатора», – заявив музикант у Instagram.

Дорогие друзья! Нам очень жаль, но мы вынуждены сообщить об отмене концертов в Черкассах, Кропивницком и Кременчуге по вине организатора. Мы постараемся в будущем обязательно посетить вас, выбрав для работы в ваших городах более надёжных партнёров. Информация о возврате билетов в местах их приобретения. P.S. Ближайшая встреча 27 октября в Полтаве и мы будем рады увидеть не только полтавчан, приезжайте! ^_^

Публикация от Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official)

«Ми постараємося в майбутньому обов’язково відвідати вас, вибравши для роботи у ваших містах більш надійних партнерів», – написав Бабкін.

Він додав, що його найближчий концерт відбудеться у Полтаві 27-го жовтня.

Нагадаємо, 7 жовтня концерт Сергія Бабкіна у Львові так і не відбувся. Захід було скасовано після кількагодинних протестів та невдалих переговорів артиста і музикантів з блокувальниками. Сергій Бабкін відмовився публічно визнати Росію країною-агресором та пообіцяти не давати концертів на її території.

Згодом, Сергій Бабкін публічно визнав російський уряд агресором. Свою заяву артист виголосив перед публікою, яка зібралась на концерт у Дніпрі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.