дивись.info

Бактерії кишкової палички та стафілокок: з’явилися результати досліджень в ресторані «Панська чарка»

Бактерії кишкової палички та стафілокок: з’явилися результати досліджень в ресторані «Панська чарка»
фото: Zaxid.net

Львівський міський відділ ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» оприлюднив результати лабораторно-інструментальних досліджень, проведених в ресторані «Панська чарка».

Так, вода за санітарно-хімічними показниками відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Вода за санітарно-мікробіологічними показниками відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Вміст нітратів в досліджених зразках (томати, огірки, перець, салат листовий «Латук») не перевищує максимальних рівнів згідно додатку до Державних гігієнічних правил і норм «Регламент максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах , наказ №368 від 13.05.13р.

У 12 працівників не виявлено патогенних ентеробактерій.

У чотирьох працівників виявлений патогенний золотистий стафілокок.

Із 20 змивів  бактерії групи кишкової палички знайдено в 1 – заварочному чайнику.

У 5 взірцях: весільному торті, лососі слабосоленому, паштеті печінковому, шпондері запеченому, фарші м’ясному для приготування слойки  виявлено бактерії групи кишкової палички та патогенний золотистий стафілокок. В буженині виявлені тільки бактерії групи кишкової палички.

Бактерії роду «сальмонела» не виявлені.

Нагадаємо, за інформацією Державної установи «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» внаслідок спалаху гострої кишкової інфекції через вживання їжі під час святкування груп людей та харчування в ресторані «Панська Чарка» (вул. Винниченка, 3), з 16 жовтня звернулось за медичною допомогою до закладів охорони здоров’я області 25 осіб, у тому числі 2-є дітей. З них всього було госпіталізовано 22 особи, в тому числі 2-є дітей. Станом на 6.00 год. 25 жовтня виписано із стаціонару 15 осіб (в т.ч. 2-є дітей), з них 14 (в т.ч. 2-є дітей) – із Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, 1 – із Новояворівської РЛ № 1.

Стаціонарно продовжують лікуватися в Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні 7 осіб. Стан усіх пацієнтів наближений до задовільного.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.