дивись.info

Львівські депутати додали грошей на медицину, дороги, соцзахист та ЖКГ

Львівські депутати додали грошей на медицину, дороги, соцзахист та ЖКГ

Депутати Львівської обласної ради погодили внесення змін до обласного бюджету та цільових програм за підсумками дев’яти місяців 2017 року, передає кореспондент Дивись.info.

Йдеться про розподіл 58,4 млн грн, отриманих від перевиконання обласного бюджету та приватизації комунального майна.

Зокрема, з цієї суми понад 22 млн грн, скеровано на медицину, зокрема, 3 млн грн – на придбання карет швидкої допомоги для обласного центру екстреної медичної допомоги, 1 млн грн – на забезпечення медикаментами реанімаційного відділення дитячої клінічної лікарні ОХМАДИТ, 1 млн грн – на лікування хворих методом перитонеального діалізу, 1656 тис. грн – придбання апарату штучної вентиляції легень для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, 2000 тис. грн – заміну рентгенівської трубки ангіографічної системи обласного кардіологічного центру та 500 тис. грн – покращення надання допомоги хворим дітям на гемофілію. Також на 14 млн грн збільшено видатки на Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2017 рік.

2 млн грн скеровано на програму компенсації пільгових перевезень автомобільним транспортом, 354 тис. грн – на придбання медикаментів постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, 1 млн грн – на допомогу малозабезпеченим Львівщини в межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян. 1 млн 950 тис грн виділено на реалізацію програми «Питна вода», 627 тис. грн – на програму зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області.

Також депутати виділили 2 млн грн. у рамках реалізації програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області. Кошти підуть на облаштування реанімаційної зали для військового медичного клінічного центру Західного регіону МОУ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.