Львівські депутати затвердили програму мікропроектів аж до 2020 року

IMG_6715

Депутати Львівської обласної ради затвердили Програму проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки.

Програма щорічно розробляється відділом з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної ради та подаються на розгляд та затвердження Конкурсної ради.

З метою неупередженого формування персонального складу Експертної комісії голова обласної ради створює комісію з попереднього відбору кандидатів, які підпадають під вимоги експерта з оцінки проектів місцевого розвитку. Комісія проводить публічне заслуховування кандидатів, які претендують до складу Експертної комісії, протокольно надає Конкурсній раді відповідні висновки та рекомендації для затвердження персонального складу Експертної комісії.

Конкурсанти повинні надати чіткі підтверджуючі документи щодо забезпечення фінансування за рахунок залучених коштів. Джерелами формування залучених коштів Конкурсанта можуть бути: районний, ОТГ, міський, селищний, сільський бюджети, а також небюджетний внесок Конкурсанта у вигляді фінансового (кошти фізичних осіб, спонсорів, донорів), нефінансового внеску (робота, матеріали).

«Це одна з найуспішніших програм, які реалізуються на території Львівщини. У наступному році ми плануємо розширити пріоритети. Наприклад, додати втілення екологічних ініціатив громад. Проблем на базовому рівні дуже багато, тому за допомогою обласного бюджету, внесків спонсорів, громад ми і надалі покращуватимемо соціальну інфраструктуру» - пояснив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕД, заступник голови бюджетної комісії Іван Собко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: