дивись.info

Офіційно претензій до якості ЛАЗів не було, – директор АТП-1

Офіційно претензій до якості ЛАЗів не було, – директор АТП-1

Жодної офіційно переписки щодо комплектації ЛАЗів, жодних судових рішень не було. Про це під час брифінгу заявив директор ЛКП АТП-1 Орест Хамула.

«Автобуси були закуплені 2009-2011 рр. Офіційно переписка з ЛАЗом не велася стосовно комплектації, нема жодних рішень судів. Відповідно, вони знаходилися у тій комплектації, у якій їх прийняли», – зазначив чиновник.

За його словами, зараз є 31 автобус ЛАЗ, з них 13 закріплені за маршрутами.

«Вони курсують на експресах, на 47 маршруті, 6-му, 1-му і закріплені за студентськими маршрутами. Шість машин відремонтовані, після ремонту ми подивимося, як вони експлуатуються і з 1 листопада відбудеться їхнє закріплення разом за маршрутами», – додав Орест Хамула.

Щодо так званих «гармошок», то їх експлуатувати не можна, переконує директор АТП.

«Зокрема через великі витрати пального – 60 літрів на 100 км. Вони могли б курсувати по вулиці Шевченка, але наразі з питань безпеки ми цього зробити не можемо. Зараз їх недоцільно ремонтувати і випускати на маршрути. Свого часу вони експлуатувалися на 4-му маршруті. Вони відпрацювали своє», – пояснив Орест Хамула.

Крім того, ще 7 ЛАЗів знаходяться у ремонті – це ремонт ходової, двигуна і ремонт салону.

Нагадаємо, раніше озвучувалися інші цифри щодо кількості закуплених АТП-1 автобусів. Більш детально про це можна прочитати у статті «Цікава математика: скільки АТП-1 купило ЛАЗів і де вони поділися».

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.