дивись.info

Їдальні в Львівській облраді наразі не буде

Їдальні в Львівській облраді наразі не буде

Депутати Львівської обласної ради не погодили надання в оренду ФОП Наталії Гром приміщення в ЛОДА під їдальню, передає кореспондент Дивись.info.

Проектом рішення пропонувалося надати в оренду ФОП Гром Наталії Юліанівні нежитлові приміщення першого поверху за адресою: вул. Винниченка, 18 м. Львів загальною площею 235,1 кв. м, строком на 2 роки 11 місяців, з орендною платою в розмірі 1 грн за рік (без ПДВ), установивши істотною умовою договору оренди проходження навчальної практики учнів та слухачів Львівського вищого професійного училища торгівлі та сфери послуг.

Згідно проекту рішення пропонувалося прийняти «з метою забезпечення належного рівня харчування працівників ЛОДА і ЛОР». Втім, частина депутатів виступила проти такого рішення.

«Ми тут просто якомусь суб’єкту вирішили надати приміщення, ще й за 1 гривню, викинувши попереднього орендаря – училище», – обурилася представниця «Самопомочі» Інна Свистун.

На її думку, надання приміщення в оренду має відбуватися виключно на конкурсних засадах.

Натомість начальник управління майном спільної власності ЛОР Микола Бандра звинувачення заперечив.

«Рада, як власник, може приймати дане рішення. Ви прекрасно знаєте, що міська рада приймає подібні рішення. Ніякого викидання не було. З попереднім орендарем підрядної організації був припинений договір оренди за згодою сторін», – пояснив начальник управління.

Голова ЛОР Олександр Ганущин запропонував перенести це рішення для опрацювання. Втім, ця пропозиція не набрала достатньої кількості голосів. Так само завершилося спроба проголосувати проект рішення. Для позитивного результату не вистачило лише одного голосу. Відтак питання зависло у повітрі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.