дивись.info

На Львівщині відкрили новий завод на тисячу робочих місць (фото)

На Львівщині відкрили новий завод на тисячу робочих місць (фото)

У межах Міжнародного економічного форуму у селі Кожичі Яворівського району відкрили завод «Бадер-Аунде» з пошиття чохлів для салонів автомобілів, де зможуть працевлаштуватися близько тисячі людей.

Сьогодні, 26 жовтня, офіційно запустили третій завод із виробництва елементів салон та пошиття сидінь для європейських марок автомобілів, передає кореспондент ІА Дивись.info. 

На новому виробничому підрозділі будуть шити чохли для салонів автомобілів зі шкіри. Тут планується створити 1000 робочих місць, з середньомісячною заробітною платою 8000 гривень.

Як зазначив на відкритті заводу Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, запровадження німецьких технологій в Україні – це старт для нас всіх і для України.

«Це більше 1000 робочих місць, це формування інвестиційної політики, німецьких технологій.  Водночас, виробництво на цьому підприємстві забезпечить якісні заробітні плати та матеріали, які виготовлятимуться саме в Україні», – наголосив Кубів.

За словами керівника «Бадер-Аунде Україна» Андрія Павлуня, новий підрозділ виконуватиме замовлення для марки АUDI.

Додамо, ТзОВ «Бадер Україна» є українською філією  німецької компанії «Бадер Гмбх» – одного із провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту.

У новий завод вже залучено понад 146 млн гривень інвестицій.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.