дивись.info

Львівській мерії вдалось повернути ще одне приміщення зі списку «афери століття»

Львівській мерії вдалось повернути ще одне приміщення зі списку «афери століття»

Господарський суд Львівської області скасував запис про державну реєстрацію на нежитлове приміщення площею 175,7 кв. м на вулиці Замкова, 9, яке було вилучено з комунальної власності в наслідок шахрайських дій.

Про це стало відомо з рішення суду, розміщеного в Єдиному державному реєстрі судових рішень, пишуть «Наші гроші. Львів»

Суд задовольнив позов Львівської місцевої прокуратура №2 в інтересах Львівської міської ради про витребування нежитлового приміщення з чужого незаконного володіння. Судом також скасовано запис про державну реєстрацію права власності ПП «K.P.O.K.-7» на це приміщення на Замковій.

Згідно з матеріалами справи, право власності, було зареєстровано 13 листопада 2016 року ПП «Гот». Зареєстровано на підставі розпорядження Галицької районної адміністрації № 201 від 12.03.2001. Проте, за даними прокуратури, такого розпорядження не існувало. Вже 19 листопада 2016 року ПП «Грот» продало новому власнику – ПП «K.P.O.K.-7». Такий швидкий продаж був необхідним для того, щоб «створити» так званого добросовісного набувача майна. Проте, прокуратурі вдалось довести, що добросовісного набування майна не було, оскільки ПП «K.P.O.K.-7» придбало приміщення в «особи, яка не мала права відчужувати це майно».

Власником ПП «Грот», яке на даний момент вже має іншу назву ПП «ТМ Тріада», є Артем Шпота, якого затримували як підозрюваного в рамках кримінального провадженян про незаконне відчуження комунального майна. В червні поточного року він вийшов під заставу у 240 тис. грн.

Власником ПП «K.P.O.K.-7» є Олег Рогоцький, який є одним з основних фігурантів «афери століття», але який наразі не фігурує серед підозрюваних у кримінальному провадженні.

у листопаді 2016 року спеціалісти управління комунальної власності Львівської міськради виявили, що десятки комунальних приміщень за шахрайською схемою перейшли у приватні руки. Майно приватизували підприємиці Ірина Сандул та Людмила Малькова. Пізніше суд арештував 24 приміщення, включно із тим, що розташоване на вул. Сарознесенській, 194. Нагадаємо також, що у червні працівники поліції затрималидвох фігурантів цієї справи – обидва були проміжними ланками при перереєстрації майна, ще одного фігуранта афери оголосили у розшук. Пізніше одного з арештованих відпустили під заставу у розмірі 240 тис. грн. А в липні поліція провела обшуки у помешканнях та робочих кабінетах чиновників управління комунальної власності ЛМР, хоча ні Людмилі Мальковій, ні Ірині Сандул не було оголошено про підозру.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.