дивись.info

На Львівщині запрацювала вітрова електростанція (фото)

На Львівщині запрацювала вітрова електростанція (фото)

У межах Міжнародного економічного форуму на Львівщині відкрили ще один об’єкт альтернативних джерел енергетики – вітрову електростанцію у Старосамбірському районі, передає кореспондент ІА Дивись.info.

Загальна потужність вітроелектростанції «Старий Самбір-2» становить 20,7 МВт. Якщо порівнювати, то Старосамбірський район споживає лише 9 МВт/за годину.

Цей проект був реалізований за сприяння Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Міжнародної фінансової корпорації та Північної економічної корпорації.

За словами директора підприємства «Карпатський вітер» Максима Козицького, це не тільки проект вітрової електростанції, це проект альтернативної енергетики та спільний внесок в незалежність нашої держави. «Це спільний проект всієї громади», – зазначив Козицький.

Як зазначив на відкритті вітрової електростанції голова Львівської ОДА Олег Синютка, Україна після Майдану – це країна, яка встає на ноги та розвивається, і ми сьогодні з Вами маємо шанс бути свідками цього.

Вартість проекту цієї електростанції становить 36 млн євро.

Зазначимо, вітрова електростанція розташована у верхів’ї ріки Дністер, в західній частині Старого Самбора, що у 74 км від Львова  та близько 40 км від українсько-польського кордону.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.