дивись.info

«У моїй країні четвертий рік йде війна», – львів’янка на конкурсі краси (відео)

«У моїй країні четвертий рік йде війна», – львів’янка на конкурсі краси (відео)

Сніжана Танчук потрапила в топ-10 найкрасивіших дівчат планети за підсумками конкурсу Miss Grand International 2017, фінал якого відбувся в середу, 25 жовтня, у В’єтнамі, повідомляє РБК-Україна.

Коли дівчина виголошувала промову, зал вибухнув оваціями і привітав львів’янку стоячи.

«Заради чого ми воюємо? Навіщо людям потрібна кров? Нам потрібно об’єднатися і вистояти до кінця, щоб зупинити зло, яке входить в наші серця! Ви запитаєте мене: «Що ми можемо зробити для миру, процвітання і дружби, які нам так необхідні?» У моїй країні четвертий рік йде війна! Для України цей жахливий час! Не минає і дня, щоб я не думала про те, як зупинити насильство! І зараз я б хотіла сказати, не як учасниця міжнародного конкурсу краси, а як майбутня мати: «Зупиніть війну! Зупиніть насильство! Я хочу, щоб наші діти народжувалися під мирним небом і ніколи не чули слова «війна», – сказала вона.

«Ви запитаєте мене: «Що ми можемо зробити, щоб запанувала любов в усьому світі?» Я відповім: «Ми повинні ще більше любити і поважати один одного більше!» – додала власниця титулу «Королева України 2017» Сніжана Танчук.

До речі, переможницею конкурсу Miss Grand International 2017стала Марія Хосе Лора з Перу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.