На площі Петрушевича хочуть збудувати торгово-офісний центр та підземний паркінг

Разрешение-на-реконструкцию

Сьогодні, 30 жовтня, відбудеться зустріч з головним архітектором проекту розроблення детального плану території у районі вул. Шота Руставелі, вул. Зеленою, пл. Є. Петрушевича у м. Львові.

На розі площі Петрушевича хочуть збудувати торгово-офісний комплекс, а під площею і сквером – інвестиційна ділянка для будівництва підземного паркінгу.

У проекті ДПТ опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 2,96 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ — дорівнює розрахунковому терміну генерального плану міста Львова. Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІМП «Містопроект».

Як повідомив головний архітектор проекту Юрій Столяров, детальним планом пропонується побудова торгово-офісного центру та підземного паргінгу.

«На розі площі Петрушевича буде розміщена будівля торгово-офісного комплексу, а під площею і сквером – інвестиційна ділянка для будівництва підземного паркінгу. Також для обговорення пропонується один з варіантів організації схему руху транспорту по площі Петрушевича, додаткові роз’їзди та заїзди».

Як йдеться у пояснювальній записці, на сьогоднішній день територія в межах детального плану складається в основному з 1-4 поверхової громадської забудови, а також об’єктів інженерної інфраструктури та некапітальної   забудови та площі.  Детальним планом території пропонується реконструкція частини нежитлових будівель з добудовою та надбудовою, демонтаж дисгармонійних об’єктів, відведення ділянок для обслуговування підземного паркінгу (шляхом реконструкції площі Є.Петрушевича) та міського скверу загальною площею 0,5381 га.

Місце проведення: Великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок,1). Початок о 18.00.

Пропозиції можна подавати до 13 листопада 2017 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Челепіс Д., тел. 032 297 57 63.

Додамо, що громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Шота Руставелі, вул. Зеленою, пл. Є. Петрушевича у м. Львові триватиме із 19 жовтня 2017 року по 13 листопада 2017 року.

Джерело: lvivrada.gov.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: