дивись.info

На Львівщині цього року почали більше будувати

На Львівщині цього року почали більше будувати
Фото: Сервус

Підприємства Львівщини від початку 2017 року виконали будівельних робіт на 3513,0 млн грн. Індекс будівельної продукції у січні-вересні 2017 року порівняно з січнем-вереснем 2016 року становив 106,1%.

Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Львівській області.

За видами об’єктів 38,9% обсягу будівельної продукції припало на інженерні споруди, з яких найбільше робіт виконано на прокладанні трубопроводів, комунікацій, ліній електропередачі та будівництві комплексних промислових споруд.

На будівництві нежитлових будівель припало 30,9% від загального обсягу робіт, житлових будівель – 30,2%. Зросли обсяги будівельних робіт за усіма видами будівельної продукції, зокрема на будівництві інженерних споруд – на 8,7%, житла – на 7,7%, нежитлових будівель – на 1,2%.

За характером будівництва обсяги робіт розподілились таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 82,8% від загального обсягу, роботи з капітального ремонту – 9,7%, з поточного ремонту – 7,5%.

Серед регіонів Львівщини переважну частку (60,3%) загальнообласного обсягу будівельних робіт виконали підприємства Львова, а також будівельники Стрийського (11,3%) та Пустомитівського (7,7%) районів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.