дивись.info

Париж очолив рейтинг найелегантніших міст у світі

Столиця Франції зайняла перше місце в глобальному рейтингу з 80 міст, який складали за витонченістю та стилем в архітектурі, повсякденному житті. Дослідження провела та опублікувала рейтинг міжнародна компанія з продажу модних товарів Zalando, пише Укрінформ.

«Оцінка міст відбувалася за трьома категоріями: фактор моди, міські показники та доступність», – розповіли автори дослідження.

За їхніми словами, мода була найвищою категорією для оцінки, яку отримували на основі показника кількості шкіл моди в місті, а також дизайнерів, частоти проведення модних заходів та відгуків журналістів у сфері моди. Міські показники включали кількість відвідувачів, що лишаються на ночівлю, перебування транзитом, об’єкти культурної спадщини ЮНЕСКО, чистоту та сприйняття міста експертами та журналістами, що пишуть про архітектуру. Останнім показником в оцінюванні стала доступність до міста.

Безперечну першість отримав Париж завдяки своїм знаковим тижням моди та приголомшливими видами, за ним у рейтингу розмістилися Лондон та Відень – № 2 та №3. Італія отримала найбільший загальний показник по кількості міст у рейтингу, на 4-му місті – Нью-Йорк. Останнє, 80-те місце обійняв Стамбул. На разі невідомо, чи оцінювалися українські міста, але жодного у рейтингу немає.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.