дивись.info

Канада ввела санкції проти 30 громадян Росії

Канада ввела санкції проти 30 громадян Росії

Канада ввела санкції проти 52 чоловік за корупцію або «грубі порушення прав людини», включаючи 30 росіян. Про це повідомляє РБК-Україна.

«Канада санкціонує 52 людини за корупцію або «грубі порушення прав людини». Включаючи 30 росіян, 19 венесуельців, 3 південних суданців», – йдеться в повідомленні.

Так, згідно із заявою канадського зовнішньополітичного відомства, обмежувальні заходи вводяться в зв’язку з нещодавно ухваленим законом «Про жертви корумпованих іноземних урядів» або «Законом імені Сергія Магнітського».

Нагадаємо, на початку жовтня в Канаді в третьому читанні прийняли аналог «закону Магнітського». Аналог «закону Магнітського» пройшов нижню палату парламенту Канади. Попереду голосування в сенаті. у свою чергу, РФ вже пообіцяла, що не залишить без відповіді цей «конфронтаційний акт».

Таким чином, нижня палата парламенту затвердила внесені раніше в документ поправки, через які документ був змушений повернутися знову в палату громад. Тепер документ відправляється у верхню палату (сенат) для остаточного затвердження. Після цього – на підпис генерал-губернатора Канади.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.