дивись.info

Агентство Fitch спрогнозувало дефолт Венесуели

Агентство Fitch спрогнозувало дефолт Венесуели
фото: відкриті джерела
Агентство Fitch 3 листопада знизило суверенний рейтинг Венесуели до «С» і заявило про високу ймовірність невиконання Каракасом зобов’язань по боргу. Про це йдеться в повідомленні рейтингового агентства, пише Укрінформ.

«З урахуванням платежів, які раніше не були зроблені за суверенними облігаціями, що належать до 30-денного пільгового періоду, Fitch вважає, що це робить борговий дефолт досить імовірним», − йдеться в повідомленні рейтингового агентства.

Аналогічне рішення було прийнято в п’ятницю і іншим великим рейтинговим агентством Standard & poor’s, що знизило рейтинг південноамериканської країни з “ССС” до “СС”.

Зниження рейтингу відбулося на тлі намірів Каракаса провести реструктуризацію та рефінансувати зовнішній борг, який, за оцінками експертів, досягає 150 мільярдів доларів. На 13 листопада влада Венесуели запланувала зустріч з власниками боргу.

При цьому влада країни повідомила про початок переказу коштів для платежів по боргу нафтової компанії PDVSA на суму майже 1,2 мільярда доларів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.