дивись.info

Патрульні нагадали, що потрібно зробити перед початком будівництва

Патрульні нагадали, що потрібно зробити перед початком будівництва
фото: сторінка Патрульної поліції у Facebook

Патрульна поліція нагадує, що перед початком будівництва потрібно погодити тимчасову схему організації дорожнього руху. Про це копи повідомили на своїй сторінці у Facebook. 

«12 жовтня відділ безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Львова отримав звернення з проханням погодити тимчасову схему організації дорожнього руху при проведенні будівництва на вулиці Відкритій, 1. Під час ознайомлення з наданими документами, а саме з проектом організації дорожнього руху на період будівництва, інспектори виїхали за згаданою адресою для всебічного розгляду звернення. На місці побачили, що будівельні роботи тривають і ведуться в межах червоних ліній, що заборонено. Такі роботи не погодили з органами Національної поліції, що є обов‘язковим. Також, інспектори зафіксували факти перекриття руху для транспортних засобів на час проведення робіт. Будівельники мали подбати хоча б про попереджувальні знаки. Пішоходам доводилося йти через чагарники аби подолати цей відтинок дороги», – сказано у публікації.

Відтак патрульні наголошують: перед початком будівельних робіт треба погоджувати тимчасову схему руху з відділом безпеки дорожнього руху.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.