дивись.info

Польща заборонить в’їзд В’ятровичу — ЗМІ

Польща заборонить в’їзд В’ятровичу — ЗМІ

Польща розпочала процедуру запровадження заборони на в’їзд щодо чиновника, який блокує ексгумацію польських жертв в Україні.

Про заявив міністр закордонних справ країни Вітольд Ващиковський в ефірі «Польського радіо». Судячи з усього, йдеться про директора Інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича.

«Голова польської дипломатії також заявив, що у справі чиновників, які блокують ексгумацію польських жертв в Україні, буде ухвалено рішення про заборону на їх в’їзд у Польщу. Як зазначив міністр, така процедура вже була розпочата щодо однієї людини. Після її завершення буде оголошено ім’я цієї людини», – повідомляє «Польське радіо».

Ващиковський 4-5 листопада побував у Львові з візитом. Він має намір зустрітися з президентом Польщі Анджеєм Дудою і розповісти йому про ситуацію. Міністр зізнався, що він не має добрих новин.

«Я хочу представити президенту те, що я бачив, і те, що я чув у Львові під час переговорів учора і позавчора. Я можу тільки сказати, що не маю оптимістичних новин для президента», – заявив Ващиковський.

У переговорах із місцевими посадовими особами, як зазначив міністр, «справи йдуть своїм ходом, і вони вирішуються». Немає також антипольських виступів. Однак, як заявив Ващиковський, проблеми починаються «десь на центральному рівні».

«Російська агресія не може бути відмовкою для того, щоб не вирішувати польсько-українські двосторонні питання», – додав Ващиковський.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.