дивись.info

На Прикарпатті відбувся форум, який зібрав кураторів та культурних експертів із Європи

На Прикарпатті відбувся форум, який зібрав кураторів та культурних експертів із Європи

З 02 по 06 листопада у арт-просторі ZenkoFoundation на Івано-Франківсщині відбувся Міжнародний семінар кураторів та експертів культурної сфери з Європи та України. Подію представили в рамках ІІ міжнародного форуму ZenkoPlatform 2017.

Про це повідомили організатори форуму.

Зокрема, робота семінару проходила в групах за напрямками спеціалізацій учасників: театр, музика, кураторство, кулінарія, візуальне мистецтво та кіно.

Гостем ZenkoPlatform 2017 став Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Бельгії в Україні Люк Якобс, який зазначив, що Україна – це частина європейського простору, і учасники семінару під час спільної роботи зможуть знайти підхід один до одного. Пан посол також відзначив, що розкішшю є мати таку можливість. ZenkoFoundation висловлює глибоку подяку Посольству Бельгії за підтримку.

Учасники семінару багато говорили про співпрацю і наполягали, що постійне партнерство є можливим в тому випадку, якщо українська сторона представить не тільки резиденцію, але і більш масштабний проект, певну стратегію розвитку.

Варто відзначити, що саме з цією метою ZenkoFoundation і створив форум. Як зазначив засновник фонду Зенко Афтаназів, потрібно налагоджувати контакти з європейськими арт-інституціями, адже вони дуже мало знають про українське сучасне мистецтво.

Минулорічний ZenkoPlatform показав, наскільки необхідна така робота. Адже його результатами стали спільний україно-польський проект і підписаний контракт з Музеєм Людвіга в Будапешті.

Додамо, цього року форум відбувся за участі представників із Австрії, Угорщини, Німеччини, Польщі, Франції, Великобританії, Іспанії, Португалії, Італії, Нідерландів, Бельгії та України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.