дивись.info

Російська влада зробила обов’язковими обшуки у домівках кримських татар (документ)

Російська влада зробила обов’язковими обшуки у домівках кримських татар (документ)
Фото: ukrainian.voanews.com

Російська влада в окупованому Криму зробила перевірки в будинках кримських татар обов’язковим явищем.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на «Крим SOS».

Відповідний документ, так званого «міністерства внутрішньої політики інформації і зв’язку Криму» дає розпорядження розшукати громадські організації, у яких є мережа територіальних підрозділів із загальною кількістю учасників не менше 50 осіб, а також розірвати муніципальні контракти з юридичними і фізичними особами – підприємцями, які є організаторами масових протестів.

«Міністерство» просить відзвітувати про результати такої роботи і вжиті заходи до 16 жовтня, після чого надсилати подібні звіти щокварталу.

Повідомляється, що цей документ розіслали «офіційними каналами» в регіональні адміністрації півострова.

На думку кримських татар, таке розпорядження направлено на усунення всіх форм громадянської активності в окупованому Росією Криму, включаючи рух «Кримська солідарність», «Бизим Балларо», блогерів і приватних підприємців, які підтримують сім’ї політичних в’язнів і інші форми протестної активності.

«Ці незаконні дії пропонують здійснювати без санкції суду, будь-яких інших офіційних рішень в рамках чинного законодавства РФ, фактично закликають до дискримінації та маргіналізації кримськотатарського населення», – наголошується в повідомленні «Крим SOS».

Фото: УП
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.