дивись.info

Трускавецька міськрада скасувала платний вхід до бюветів мінеральних вод

Трускавецька міськрада скасувала платний вхід до бюветів мінеральних вод

Депутати Трускавецької міської ради ухвалили рішення зупинити процедуру введення платного входу до бювету мінеральних вод, який планувався з 1 грудня 2017 року.  

Таке рішення ухвалили на сесії міськради більшістю голосів, повідомляє Укрінформ.

Запланованому рішенню про введення плати за відвідування бювету мінеральних вод  у Трускавці передували акції протесту громадськості міста. Напередодні сесії протестувальниками були пошкоджені встановлені раніше турнікети на входах у бювет.

«Відбулися протестні акції у Трускавці, громада тут активна  і застувала всі важелі впливу, щоб  вхід у бювет був безкоштовним. Ми повинні домогтися, щоб вхід до бюветів був безкоштовним постійно», – сказав депутат міськради Роман Бучкович.

Він додав, що громада міста присутністю в залі міської ради показала свою небайдужість до цього питання.

Його підтримала громадська активістка, одна з ініціаторів протестів Віра Стецик. Вона пояснила: «Трускавець  живе завдяки тим людям, які сюди приїздять, і треба так робити, щоб їм було тут комфортно. В Європі ніхто не бере плати за воду, всюди вода мінеральна з джерел безкоштовна. А введення платної води відверне частину курортників і призведе до прогнозованого скорочення потоку відпочивальників, а це дуже негативно позначиться на місті».

Але не всі депутати міськради вважають, що вхід у бювети треба залишити безкоштовним, і наполягають на тому, що треба  називати вартість, але дуже ретельно її обгрунтувати. Сьогоднішнє ж рішення про зупинення введення платного входу називають тимчасовим.

«Вийшов негативний ажіотаж… Я вважаю, що ця послуга має бути платною.  Наприклад, за газ ми всі сплачуємо. Його добувають, подають, і всі платять, і ніхто не обурюється.  Але оплата за вхід у бювет не відпрацьована нормально, треба рахувати. Я пропоную створити комісію фахівців та прорахувати все. Тому призупинення вважаю тимчасовим», – сказав депутат міської ради Андрій Степаненко.

За інформацією ПрАТ «Трускавецькурорт», з 1 грудня 2017 року ціна разового входу до бювету мала становити 3,5 грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.