дивись.info

В’ятрович вбачає тиск і шантаж із боку Польщі

В’ятрович вбачає тиск і шантаж із боку Польщі

Директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович вважає тиском із боку Польщі інформацію про можливу заборону йому на в’їзд.

«Друзі намагаються підтримати в ситуації з Польщею і кажуть про можливу заборону в‘їзду “це ще непідтверджена офіційно інформація», – зазначив він у Facebook.

«Невже не зрозуміло, що сам факт поширення такої інформації (за участі міністра закордонних справ!) теж є інструментом тиску і шантажу української сторони? Відтак з точки зору українських (а не моїх приватних) інтересів, факт офіційного підтвердження заборони чи його відсутність не такі вже й важливі», – заявив В’ятрович.

«Тим паче, що про заборону можуть оголосити тільки в момент спроби в‘їхати до Польщі, а до того зумисно залишати ситуацію невизначеною», – додав директор Українського інституту національної пам’яті.

Як відомо, 9 листопада польське видання Dziennik із посиланням на джерела повідомило, що голові Українського інституту національної пам’яті Володимиру В’ятровичу заборонили в’їзд до Польщі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.