• USD: 36.50
  • EUR: 38.90

У Львові відбувся допрем’єрний показ стрічки-призера міжнародного конкурсу

У Львові відбувся допрем’єрний показ стрічки-призера міжнародного конкурсу
Фото: Дивись.info

Українсько-словацький фільм «Межа» здобув приз за найкращу режисерську роботу на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, а тепер ще і номінується на «Оскар» від Словаччини.

11 листопада у Львові відбувся допрем’єрний показ українсько-словацького фільму «Межа», інформує Дивись.info.

«Межа» — це кіно про контрабанду на кордоні між Україною та Словаччиною. Над стрічкою спільно працювали команди обох країн.

«Цей фільм оповідає події 2007 року. Але те саме відбувається і сьогодні. І невідомо, коли це скінчиться, — каже акторка Рима Зюбіна. — Тут є і про контрабанду цигарок, і наркотиків, і перевезення людей».

Читайте також: Якщо ми на гібридній війні, тоді нехай ця зброя теж працює, — режисер фільму «Червоний» про українське кіно

У центрі сюжету — родина, голова якої очолює злочинне угруповання контрабандистів. І якщо спочатку справи нечистих на руку йдуть добре, то в один момент невдала спроба перевезти товар через кордон закінчується трагедією…

Світова прем'єра стрічки відбулася 3 липня 2017 році на 52-му Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах. Там вона отримала приз за найкращу режисерську роботу. Вже 27 липня фільм пустили у широкий прокат у Словаччині і за 7 тижнів вона зібрала понад 1,5 мільйона євро, при бюджеті 1,3 мільйона євро.

Фото: Дивись.info

20 вересня Словацький Оскарівський Комітет висунув фільм на 90-ту церемонію вручення кінопремії «Оскар» у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Український глядач зможе побачити фільм у кіно вже з 16 листопада.

https://www.youtube.com/watch?v=2KpvaqiKL_w

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: