дивись.info

Софія Ротару отримала у Москві «Золотий грамофон» з рук українофобки Захарової

Софія Ротару отримала у Москві «Золотий грамофон» з рук українофобки Захарової

Знаменита українська співачка отримала в Москві «Почесний золотий грамофон». Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook офіційний представник МЗС Російської Федерації Марія Захарова.

У неділю, 12 листопада в Москві проходила щорічна церемонія нагородження премією в сфері популярної музики «Золотий грамофон». Однією з лауреаток музичної премії стала народна артистка і співачка України Софія Ротару. Нагороду артистці вручала представник МЗС Російської Федерації Марія Захарова, яка славиться своєю антиукраїнською риторикою, передає РБК-Україна.

«Ти сильніше і крутіше всіх», – так Захарова привітала знамениту співачку при врученні нагороди.

Ця нагорода вже не перша в колекції Софії Михайлівни. Знаменита співачка володарка 11 «Золотих грамофонів», з 2003 по 2012 рік і ще одна в 2015 році. Відомо, що на церемонії нагородження премією «Золотий грамофон» збиралися виступити і інші українські артисти. Цього року на російській церемонії вручення нагород «Золотий грамофон» виступили Ані Лорак, Макс Барських, Таїсія Повалій, Світлана Лобода і Віра Брежнєва.

За повідомленнями ЗМІ, після приєднання Криму до Росії в 2014 році Софія Ротару не прийняла російське громадянство. Сама ж вона дещо пізніше пояснила, що прописана в Києві, тому російський паспорт їй не належав за законом. За словами сестри співачки Лідії, Софія Ротару надає фінансову допомогу українським силовикам, які воюють на Донбасі.