дивись.info

Директором Державного бюро розслідувань обрали Романа Трубу

Директором Державного бюро розслідувань обрали Романа Трубу

Конкурсна комісія вибрала директором Державного бюро розслідувань Романа Трубу. Результати були оголошені в четвер, 16 листопада.

Також першим заступником (по слідству) стала Ольга Варченко: очолює Управління процесуального керівництва, підтримки державного звинувачення і представництва в суді Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України. Цей підрозділ також відомий, як «департамент Кононенко-Грановського», передає DT.ua.

Варченко спочатку не була допущена до конкурсу, оскыльки на момент подачі документів вона не досягла 35-річного віку.

Другим заступником став Олександр Буряк, який до недавнього часу працював заступником прокурора столиці. Зараз його беспосереднім керівником є ​​Олександр Авраменко – племінник одіозного екс-заступника генпрокурора Гузиря.

Зокрема, керівник департаменту ТОВ «Юридична компанія «Сектор права» Роман Труба і прокурор Ольга Варченко за результатами конкурсу, який проходив до жовтня, визначалися в таблиці як ненадійні особи з супервисоким ризиком.

Нагадаємо, закон «Про Державне бюро розслідувань» був прийнятий Верховною Радою 12 листопада 2015 року. Відповідно до закону, прокуратура буде обмежена тільки представництвом інтересів держави в суді.

Зазначимо, що ДБР – це надпотужний правоохоронний орган, який налічуватиме в штаті до 1,5 тис. співробітників і покликаний розслідувати злочини посадових осіб найвищого рівня – екс-президентів, членів уряду, керівників відомств, а також правоохоронців і суддів, – крім тих правопорушень, які підслідні НАБУ. Також до бюро будуть належати військові злочини, які зараз розслідуються підлеглими Анатолія Матіоса.

Після створення, бюро фактично отримає слідчі функції, які впродовж 20 років виконувала Генеральна прокуратура.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.