дивись.info

Львів’ян закликають користуватися онлайн-кабінетом «Львівобленерго»

Львів’ян закликають користуватися онлайн-кабінетом «Львівобленерго»
Фото: Днепр Час

У «Персональному кабінеті» на сайті «Львівобленерго» можна не тільки подати показники лічильника, а й оплатити рахунок, дізнатися інформацію про тарифи, вартість, пільги та ін.

Про це під час прес-конференції, 16 листопада, розповів Володимир Ребот, заступник начальника відділу електропостачання ПрАТ «Львіволенерго», інформує ІА Дивись.info.

Побутові споживачі, які зареєструються у системі онлайн-розрахунків «Персональний кабінет», можуть отримати ряд послуг, недоступних іншим споживачам: інформацію про нарахування за спожиту електричну енергію, у тому числі, інформацію про тарифи, обсяги спожитої електроенергії, вартість, інформацію про пільги.

Читайте також: У «Львівобленерго» пояснили, чому виставляють рахунки за 2 місяці наперед

«Також там буде висвітлена інформація про призначені субсидії, наявність чи відсутність заборгованості і про здійснення оплати. Крім того, споживач може подати покази, роздрукувати рахунок до оплати, здійснити саму оплату онлайн, подати заявку на встановлення зонного приладу електричної енергії. Також він може зв’язатися з нами шляхом подання запиту», — каже Володимир Ребот.

Читайте також: Лише 11% споживачів електроенергії зареєстровані у персональному кабінеті «Львівобленерго»

Реєстрація на сайті «Львівобленерго» є безкоштовною.

Нагадаємо, у Львові незабаром планують відкрити центр обслуговування побутових клієнтів «Львівобленерго».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.