дивись.info

Львівські прикордонники шукають кінологів

Львівські прикордонники шукають кінологів
Фото: YouTube

Кінологічна служба Львівського прикордонного загону запрошує цивільну молодь на військову службу за контрактом на посади інспекторів прикордонної служби-інструкторів (кінологів). 

Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби Українсько-Західного кордону.

«Усіх хто бажає служити Україні на державному кордоні пліч-о-пліч із надійним помічником зелених беретів – службовою собакою, хто готовий пройти спеціальне навчання (терміном 5 місяців) у Кінологічному навчальному центрі Держприкордонслужби України (м. В.Мости, Львівська область) та любить і розуміє прадавнього помічника людини запрошуємо на військову службу», – повідомляють прикордонники.

Окрім, передбачених законодавством України соціальних гарантій та пільг військовослужбовцям, персоналу який проходить службу на кінологічних посадах виплачується додаткова 10% надбавка до посадового окладу за роботу з службовою собакою, також гарантується проходження служби в ДПСУ виключно на посадах інструкторів-кінологів, а після навчання в Кінологічному Навчальному Центрі випускники отримують диплом державного зразку (навчальний заклад акредитований Міністерством освіти і науки України).

Вимоги до кандидата – призовний вік (18-40 років), освіта не нижча за повну середню, придатний до військової служби за станом здоров’я та професійно-психологічними якостями.

Детальніше звертайтесь за довідками до Окремого регіонального центру комплектування – м. Львів, вул. Личаківська, 74, тел. (032) 239-00-68.

Додамо, на західному кордоні України службові собаки прикордонників готуються та використовуються у службі за наступними категоріями:
– спеціальні: пошук наркотичних речовин, або зброї (вибухівки), або тютюнових виробів;
– розшукові: переслідування, затримання та конвоювання людини (порушників кордону), як на зеленому кордоні так і у автомобільних транспортних засобах (залізничному транспорті) в пунктах пропуску через кордон.

В Держприкордонслужбі України для дресирування та застосування в охороні кордону використовуються здебільшого собаки мисливських порід, зокрема спанієлі, ягдтер’єри, фокстер’єри, лабрадори всіх різновидів. Також незмінними помічниками прикордонників є німецькі, східноєвропейські та бельгійські (малінуа) вівчарки всіх різновидів.

В період 2017 року на ділянці Львівського прикордонного загону за допомогою службових собак було затримано 20 порушників державного кордону, виявлено 60 кг наркотичних речовин, 70 одиниці зброї та 969 набоїв, а також контрабандних тютюнових виробів на загальну суму майже 2 млн гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.