дивись.info

На Львівщині за фактом зміни свідчень заявником розпочали кримінальне провадження

На Львівщині за фактом зміни свідчень заявником розпочали кримінальне провадження

На виправдувальний вирок суду щодо посадовця сервісного центру МВС України на Старосамбірщині, прокуратура подала апеляцію. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Старосамбірський районний суд Львівської області, цьогоріч 2 листопада, виніс виправдувальний вирок стосовно начальника територіального сервісного центру №4648 (на правах відділу м.Старий Самбір) Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області.

Прокуратура Львівської області вважає цей вирок незаконним та таким, що підлягає скасуванню у зв’язку із неповнотою судового розгляду та невідповідністю висновків суду першої інстанції фактичним обставинам кримінального провадження.

Відтак, прокуратура Львівської області подала апеляційну скаргу до суду вищої інстанції.

Крім цього, заявник, який під час досудового розслідування повідомив про факт вимагання у нього неправомірної вигоди та сприяв викриттю злочинної діяльності зазначеного посадовця, у суді повністю змінив свої свідчення, створивши штучні докази стороні захисту та надав свідчення, які не відповідають зібраним матеріалам кримінального провадження.

За цим фактом, слідчі прокуратури зареєстрували кримінальне провадження, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.384 КК України (завідомо неправдиве показання у суді), досудове розслідування у якому триває.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.