дивись.info

350 мільйонів доларів допомоги Україні спрямовано на підпис Трампу

350 мільйонів доларів допомоги Україні спрямовано на підпис Трампу

Закон санкціонує надання Україні летальних озброєнь та суттєво розширює її підтримку США.

Сенат США схвалив проект закону про «Бюджет США на 2018 р. на потреби національної оборони», який містить дозвіл на виділення 350 млн доларів для надання безпекової допомоги Україні.

Про це повідомило посольство України в США на своїй сторінці в Facebook.

«Оборонний бюджет США на 2018 рік, що передбачає 350 млн дол. на безпекову допомогу Україні, спрямований на підпис президентові США. Таким чином, Конгрес завершив процедуру ухвалення зазначеного документа», – йдеться у повідомленні.

Проект закону санкціонує надання Україні летальних озброєнь оборонного характеру та суттєво розширює параметри підтримки України з боку Сполучених Штатів у безпековій та оборонній сферах.

До документа, зокрема, внесено положення, що дозволяють використання коштів оборонного бюджету США на потреби реабілітації у медичних установах Сполучених Штатів поранених українських військовослужбовців, навчання та підготовку українських медичних фахівців у цій сфері, а також для посилення спроможності повітряних та військово-морських сил України.

У посольстві зазначають, що вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби, як радіолокаційні засоби протиповітряної оборони та спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні засоби; кораблі прибережної дії та берегової охорони.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.