дивись.info

Львівський електробус автономно проїхав 320 кілометрів зі Львова до Кам’янця-Подільського

Львівський електробус автономно проїхав 320 кілометрів зі Львова до Кам’янця-Подільського
Фото: AUTO-Consulting

Львівський електробус Електрон Е191 взяв участь у форумі екологічного транспорту, який проходив в Кам’янець-Подільському. Для участі в цьому заході електробус відправився зі Львова до Кам’янця-Подільського своїм ходом, а це – майже 320 км.

Про це пише AutoConsulting.

Електрон Е19101 продемонстрували міській владі, після всіх заходів перший український електробус відправився в зворотний шлях.

Нагадаємо, що Концерн-Електронрозробив перший український електробус ще в кінці 2015 року.

У минулому році він вийшов на лінію у Львові і відпрацював більше 9 місяців, та перевіз понад 250 тис. пасажирів.

Пробіг на одній зарядці Електрон Е19101 становить 225 км з повним завантаженням в режимі міського маршруту.

Як повідомив президент «Концерну-Електрон» Юрій Бубес «під час випробувань з частковим завантаженням по трасі електробус досягав пробігу 350 км».

«Але важливо, що собівартість перевезень на електробусі Е191 в 10 разів нижче, ніж на аналогічному автобусі з дизельним двигуном. Крім того, це повністю екологічно чистий і безшумний транспорт», – додав він.

Електрон Е19101 має пасажиромісткість 98 осіб, з яких 41 розмістяться на сидіннях. У електробуса 100% низька підлога, а відстані між рядами дозволяють провозити інвалідний або дитячий візок.

За допомогою швидкої зарядки великим струмом, за 15-20 хвилин можна зарядити батареї на 70%. А штатний зарядний пристрій на борту призначене для роботи від мереж напругою 380В.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.