дивись.info

Штатних охоронців у львівських школах наразі не буде

Штатних охоронців у львівських школах наразі не буде

Виконавчий Львівської міської ради переніс розгляд питання про введення до штатних розписів загальноосвітніх навчальних закладів Львова посади охоронця.

Про це повідомляє ІА Дивись.info.

Як пояснила начальник управління освіти Зоряна Довганик, охоронці мали б працювати вдень і не допускати на територію закладу сторонніх осіб, а також кожні 2 години здійснювати обхід території закладу.

За задумом управління освіти наймати на роботу охоронців мали б директори шкіл, а серед вимог до кандидатів розроблених управлінням відповідні фізичні дані. Втім, нововведення викликало багато зауважень з боку міського голови та інших членів виконкому, особливо, коли вони почули, що зарплата охоронців становитиме 3 тисячі гривень.

«Чи буде людина, яка має відповідну кваліфікацію працювати за такі гроші. Зараз у школах сидять в кутках пенсіонери, де є гарантія, що потім не буде так само» – заявив він.

Геннадій Васьків також запропонував вивчити можливості щодо укладання угод з охоронним компаніями, де є кваліфіковані фахівці, зауваживши, що в іншому випадку найнятих зі «сторони» охоронців ще треба буде навчати за кошти бюджету.

Відтак, міський голова Андрій Садовий доручив створити робочу групу для вивчення питання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.